Amadeus Bar Pizzeria Pasticceria + a Space

rruga luigj gurakuqi, Lezha, Albania     Coffee Shop, Pizza Place, Breakfast & Brunch Restaurant


Bar-Ristorante Amadeus i krijuar nga Klevis & Stefana Kapllaj eshte hapur ne Prill te 2016 ne qytetin e vjeter, historik te Lezhes. I vendosur ne qendren e tij, ne Sheshin "Gjergj Kastrioti", me pamje te mrekullueshme mbi zonen arkeologjike dhe Muzeleun e Heroit Kombetar, nga i cili mban emrin edhe sheshi. Restoranti ofron Kuzhine Italiane & Shqiptare, Aperitiv (pije & ushqim), Mengjes (brioches, krostata, etj.), Embelsira te mrekullueshme te dites.


Pasticeri Mimoza

Shetitorja " Gjergj Fishta", Lezha, Albania     Cafe, Cupcake Shop

"Your favorite venues in one click"