Structure in Czech RepublicStructure in Czech Republic

Breznice Pivovar Herold

Pivovar Herold

Pivovar Herold je malý průmyslový pivovar, nacházející se v Březnici u Příbrami. První písemná zmínka je z roku 1506. Během své dramati... »

Nýrsko Milano Nýrsko

Milano Nýrsko

Bar, kuchyně, bowling, ricochet, billiard (pool 8 ft, hrací plocha 224x112 cm), ping pong, fitness, šipky, stolní fotbal, vzdušný hokej, silverb... »

Brno Skautský institut v Brně

Skautský institut v Brně

V každé době lidé hleděli do minulosti s nostalgií a budoucnost se před nimi otevírala jako neznámá krajina. Krajina na jedné straně láka... »

Vsetín Hexagon Club

Hexagon Club

NOVÁ OFICIÁLNÍ STRÁNKA HEXAGONCLUB u ve Vsetíně. HeaxagonClub vznikl v místě bývalého klubu Viva dance. zde se dozvíte jediné aktuální ... »

Prague Black Angeľs Bar Prague

Black Angeľs Bar Prague

Vítejte v Black Angel's Baru a ponořte se do nálady černobílých filmů, kde jména cocktailů nebyla jen prázdnými názvy... Welcome to the B... »

Prague Žluté lázně

Žluté lázně

Žluté lázně, rozkládající se na břehu řeky Vltavy v Praze 4-Podolí na ploše tři a půl hektaru, mají ve svém křestním listu vepsáno d... »

Znojmo Káva na Knopp

Káva na Knopp

Projekt KÁVA NA KNOPP vznikl v roce 2015. Je to malý projekt, který kvete a nese ovoce. Jsme pražírna s vlastní výběrovou transparentní ká... »"Your favorite venues in one click"