Structure in Czech RepublicStructure in Czech Republic

Okrisky cafē DEZERT

cafē DEZERT

cukrárna / kavárna malá útulná cukrárna s kavárnou a venkovním posezením výborná italská káva domácí výroba zákusků, cukroví, deze... »

Ceske Budejovice Caffe Bar Revolta

Caffe Bar Revolta

Revolta Caffe je místo kde můžete prožít příjemné chvíle nad šálkem kvalitního espressa a dalších druhů italských káv, ale nejen to, ... »

Liberec Heliport Cafe

Heliport Cafe

Heliport Cafe - čerstvá káva, domácí zapékanky, koktejly, smoothies a točená zmrzlina. Jsme malá kavarníčka Heliport Cafe naproti hlavním... »

Rajhrad Restaurace Taverna Rajhrad

Restaurace Taverna Rajhrad

Restaurace Klášterní taverna v Rajhradě u Brna, je součástí významné chráněné kulturní památky Benediktinského kláštera, jehož histo... »

Dolni Vestonice Kavárna Habánský Dům,  Dolní Věstonice

Kavárna Habánský Dům, Dolní Věstonice

V momentě, kdy se naskytla příležitost osobitého prostoru, pro tuto kavárnu, tak jeden z majitelů pražírny RITUALE CAFFE neváhal a zřídil ... »

Písek Cocktail music bar La Noche

Cocktail music bar La Noche

Pohodový bar a nápoje, hudba a zábava

Prerov Minipivovar Parník Přerov

Minipivovar Parník Přerov

První Přerovský minipivovar Parník rozbouřil stojaté vody pivního trhu již v březnu roku 2009. Budova minipivovaru, restaurace i pivnice, ste... »

Ostrava Creperie u kávového zrnka

Creperie u kávového zrnka

Provozujeme stylovou francouzskou RESTAURACI A KAVÁRNU V OSTRAVĚ s velkým výběrem kávy značky Piazza d'Oro. Nabízíme přes 50 druhů sladkýc... »

Malá Strana Wine Bar Vinotéka U Mouřenína

Wine Bar Vinotéka U Mouřenína

Kupte si u nás láhev nebo si jen vychutnejte skleničku a tapas. Máme vína z Francie, Itálie i Moravy, francouzské koňaky a další delikatesy.... »"Your favorite venues in one click"