Structure in Czech RepublicStructure in Czech Republic

Hodonín Delikana Eiscafe IRO Hodonín

Delikana Eiscafe IRO Hodonín

Kavárna v obchodním domě IRO se širokou nabídkou zákusků, dortů zmrzlin a zmrzlinových poháru, připravujeme taky palačinky,vajíčka a rů... »

Olomouc Metro chill out club Olomouc

Metro chill out club Olomouc

OPRAVDOVÝ KLUB. Nejsme konzum nebo spotřební zboží, nejsme diskotéka ani zábava, nikdy nebudeme a jsme na to hrdí. Peníze nás neohromí a kv... »

Slavonice Mexiko Club Kulturák

Mexiko Club Kulturák

Pro rok 2017 připravujeme 2x do měsíce různorodé tématicky zaměřené mejdany v malém sále kulturního domu ve Slavonicích. Leden a únor po... »

Melnik Němý Medvěd - Minipivovar & Beer Bar

Němý Medvěd - Minipivovar & Beer Bar

Nekuřácký minipivovar a pivní bar Němý Medvěd na mělnickém náměstí nabízí vše, co pořádný pivní bar nabídnout má. Příjemná atm... »

Prague Crème de la Crème Prague

Crème de la Crème Prague

Milujeme zmrzlinu! A tato naše vášeň nás přivedla až do italských končin, kde jsme se několik let učili od místních mistrů vyrábět tu ... »

Pardubice MARTINI'S café - cocktail bar

MARTINI'S café - cocktail bar

MARTINI'S je prestižní kavárna - cocktailový bar v srdci Pardubic, který má nejširší cocktailovou nabídku v regionu. Široká nabídka nealk... »

Krmelín Bowling u Hodže - Minipivovar Krmelín

Bowling u Hodže - Minipivovar Krmelín

Zveme Vás do minipivovaru U Hodže v Krmelíně. Přijďte se pobavit a ochutnat naše kvasnicové pivo. K dispozici máte i dvě dráhy bowlingu, ku... »"Your favorite venues in one click"