Structure in Czech RepublicStructure in Czech Republic

Slatinany Soukromý šipkařský klub Stoplights, z.s.

Soukromý šipkařský klub Stoplights, z.s.

Tato provozovna je registrována dle ust. zákona zákon č. 112/2016 Sb., - zákon o evidenci tržeb. Podle zákona o evidenci tržeb je prod... »

Havlickuv Brod Knihkupectví a Kavárna Vysočina

Knihkupectví a Kavárna Vysočina

Příjemné posezení v kavárně v centru města pro kuřáky i nekuřáky. Největší nabídka beletrie, knih pro děti, odborné literatury a uč... »

Prague Retro Music Hall

Retro Music Hall

Retro Music Hall je nejnavštěvovanějším a především nejoblíbenějším klubem v Praze!

Kromeriz Music Club Slady, Kroměříž

Music Club Slady, Kroměříž

2 hudební scény - Music Club & Café Separé. 5 barů, 2 galerie, letní zahrádka. Dance party, koncerty, módní přehlídky, show, firemní a sou... »

Liberec Heliport Cafe

Heliport Cafe

Heliport Cafe - čerstvá káva, domácí zapékanky, koktejly, smoothies a točená zmrzlina. Jsme malá kavarníčka Heliport Cafe naproti hlavním... »

Valec Restaurace Valeč v Čechách

Restaurace Valeč v Čechách

Restaurace, stylová kavárna, muzeum a chutná kuchyně... máte čas? Zajistíme jízdu na koních, výcvik, dětský tábor i ubytování. Těším... »

Kuncice pod Ondrejnikem Pivovar Ogar

Pivovar Ogar

Nefiltrované, nepasterizované pivo vařeno s láskou v budově bývalého kina v Kunčicích pod Ondřejníkem. Pivovarská hospůdka - tel. : 605 ... »

Prague V. kolona

V. kolona

Tréninková kavárna V. kolona se nachází přímo v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice. Návštěvu Klubu je možné spojit s živými koncer... »"Your favorite venues in one click"