VosWos Garage

VosWos Garage Coffee Hotel

VosWos Garage


1940’lı yıllardan itibaren herkesin gönlünde taht kurmayı başaran voswos araçlarından ilham alınarak tasarlanan VosWos Garage; “Coffee ve Hotel” ilk olarak Antalya’da açılmış olup 24 Kasım 2015 itibari ile müşterilerine hizmetin en eğlenceli halini sunmaya başlamıştır.
VosWos Garage; 7’den 70’e herkesin ilgi duyduğu, hayatında herkesin bir şekilde bu şirin arabalarla ilgili bir hikâyesi olduğu tespit edilerek kurulmuş bir café restaurant ve hotel konseptidir.
İşletmemizin her yerinde Voswos ruhu yansıtılmakta, konseptinden şarkılarına kadar müşteriler bambaşka bir boyuta taşınmaktadır.
VosWos Garage’ın konseptini her yere yaymak, ruhunu herkese yaşatmak ve bu güzel geleneği her yerde sürdürmek amacı ile franchising uygulamasına başlayarak bayiliklerimizi genişletmek ve kocaman bir aile olmak yolunda çalışmalarımız başlamıştır.
‘’Eğlenceli ve Enerjik’’ konsepti ile müşterilerinin en güzel şekilde vakit geçirmesini sağlayarak en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen VosWos Garage, enerji dolmak isteyen tüm müşterilerini sabırsızlıkla bekliyor.

    Cafe

    Breakfast, Coffee, Dinner, Drinks, Lunch

   
          Home delivery
          Suitable for groups
          Suitable for children
          Outdoor tables
          Reservations
          Takeaway
          Table service
          Booking is NOT mandatory


   02422280663

      Altınkum Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:50 Konyaaltı, Antalya, Turkey

  Parking in the street, Parking with valet parking


   
          


Leave a comment
"Your favorite venues in one click"