Kafe doma

Rating 4.9 (average of 114 opinions)

Inspirativní a příjemné místo pro setkávání lidí v Litoměřicích, vynikající občerstvení, výběrová káva, RAW dezerty

Kafe doma


Kavárna s milým názvem „kafe doma“ na Mírovém náměstí v Litoměřicích je pro Vás otevřena od 2. května 2016.

Místo pro setkávání lidí

Hlavní myšlenkou tohoto projektu bylo vytvořit v Litoměřicích inspirativní a příjemné místo pro setkávání lidí. Kromě samotného interiéru, milou atmosféru podporuje i samotná poloha kavárny v klidné části zahrady a to přímo na náměstí v Litoměřicích. Nekuřácké prostředí, vynikající RAW dezerty a dorty domácí výroby, příjemná lehká a zdravá jídla a v neposlední řadě úžasná výběrová káva, jsou jen některé z celé řady prvků, které našim hostům můžeme nabídnout a podpořit tak jejich spokojenost.

Jedinečný a originální koncept

Kavárna je vybudována podle zásad filosofie Feng Shui, jedná se tedy o posvátné místo, kde se budete cítit dobře, je vhodné pro relaxaci a inspiraci. Prostory jsou vybaveny zásadně přírodními nefalšovanými materiály, výstavba a vybavení je respektující individuální přístup, spojení s přírodou, vycházející vstříc člověku a potřebám lidí.

Kavárnu „ kafe doma“ vytvořilo studio Kompas – Feng Shui – Hanka Poláčková a Pavel Pavlovský, podle principů Feng Shui a zásad stavební biologie. Vybavení interiéru společnou prací všech, kdy manželé Klementovi, kteří kavárnu provozují, dodrželi stanovená pravidla a zásady feng shui a tímto krásně dotvořili celé dílo.
Společná práce byla oceněna certifikátem kvality od České školy Feng Shui.
Kavárna „ kafe doma“ je první certifikovanou Feng Shui kavárnou v České republice.

Tato kavárna je místem, plným života, kam se lidé vrací jednoduše proto, že jim je tu dobře. Vždy u nás najdete někoho, kdo si rád popovídá a posedí nad šálkem kvalitní výběrové kávy, nebo sklenkou kvalitních a pečlivě vybraných vín nejenom z domácí produkce. Pohodová atmosféra dá rychle zapomenout na každodenní starosti a pracovní shon a hluk města. Přepadne-li Vás malý hlad, jednoduše si vyberete z nabídky naší domácí kuchyně něco dobrého na zub. Přibalíme vám s sebou vždy úsměv pro lepší náladu.

Projekt, interiér

Projekt rekonstrukce a stavby prostor trval bezmála osm měsíců a podílelo se na něm mnoho vynikajících řemeslníků a pracovníků. Největší dík patří paní Hance Poláčkové a Pavlovi Pavlovskému, jež svou neúnavnou práci dokázali tento nádherný prostor vybudovat. Především díky Hančiným znalostem o principech feng shui se při stavbě a zařizování z těchto principů vycházelo a Hanka jich maximálně využila v koncepci prostor Kavárny. Dále bychom rádi poděkovali architektovi Ing. Davidovi Eyerovi, který, díky svým znalostem stavební biologie vysokou měrou přispěl k celkové koncepci a výrazně se podílel také na samotném interiéru kavárny. Rádi bychom také poděkovali i Ing. arch. Otakarovi z české školy feng shuj za odborné konzultace v průběhu stavby a zařizování interiéru.

Tým kafe doma

    Family Style Restaurant, Coffee Shop

   416732007

   www.kafedoma.cz

      Facebook page

      Mírové náměstí 157/30, Litomerice, Czech Republic

   
Monday
07:30-19:30
Tuesday
07:30-19:30
Wednesday
07:30-19:30
Thursday
07:30-19:30
Friday
07:30-19:30
Saturday
07:30-19:30
Sunday
Closed


Leave a comment


Other in the area"Your favorite venues in one click"