Garage Club

Rating 4.5 (average of 695 opinions)

Rock and Roll GARAGE Restaurant and Music Club Martinovská 3262/50 Tel.: 596 964 683 Ostrava - Martinov --- www.garageclub.cz --- Rock and Roll GARAGE Centrum Restaurant Zahradní 10 Tel.: 602 666 212 Ostrava 1 --- www.woodman.cz ---

Garage Club


GARAGE prostory
Restaurace

Stylový retro interiér restaurace pro cca 100 lidí, který Vás zavede do leckteré garáže 60.let… Doménou je růžový cabriolet ve kterém se můžete pohodlně usadit. Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách naší restaurace.

Velký sál
Tanec, sport i zábava - to vše Vám sál dává.
Sál s tanečním parketem, pódiem a dvěma bary, který můžete využít od společenských plesů, kongresů, tanečních kurzů, rodinných oslav, svateb až po koncerty různých souborů. Velikost sálu vidíte na fotografiích. Jsou zde k dispozici 2ks ping-pongových stolů, které je možno denně využít. Cena za 1 hodinu stolního tenisu je 50,- Kč a míčky i pálky je možné si pronajmout u obsluhy. Cena pronájmu sálu je individuální dle druhu akce.

Vinotéka
od soboty 15.10. je v našem podniku otevřena nová klimatizovaná vinotéka ve které najdete na 60 druhů vín. Hlavní značkou jsou Chateau Valtice, nechybí však ani zahraniční vína italská, francouzská, portugalská či jihoamerická. Vína Vám podáme podle Vašeho přání a sami si můžete láhev vybrat přímo ve vinotéce. Součástí vinotéky je i bohatý výběr sýrů z Holandska, Itálie a Švýcarska.

Nová přístavba k sálu
V rámci zvýšení komfortu hostů v našem areálu v Martinově jsme uvedli do provozu dvoupodlažní přístavbu, ve které se nachází velká vstupní hala s novou šatnou navazující přímo vstupem do velkého sálu. Tento vstup je i novým únikovým východem pro zvýšení bezpečnosti a plynulejšího příchodu a odchodu zejména z koncertů. V 2. podlaží jsme rozšířili tribunu o nový prostor s barem nazvaný ROCK AND ROLL CAFE, ve kterém přibylo 40 komfortních míst k sezení. Z tohoto prostoru je také výhled přímo na pódium.

Salónek Garage
Tento salónek je vhodný pro oslavy různého typu, firemní večírky či předváděcí akce. Obzvláště vhodný pro svatby. Novinkou je krytá samostatná terasa pro 40 hostů. Celková kapacita pro oslavy je od 20 do 80 hostů. Součástí je samostatný bar s výčepem, malé podium a kuchyňské zázemí. Na Vaše akce je možno pronajmout náš Jukebox neboli Písničkovou bedýnku.
Cena pronájmu je individuální dle typu a charakteru akce.

Salónek Rock And Roll
Určen je pro menší uzavřené oslavy, schůze či prezentace do kapacity 35 hostů. Je možno využít zázemí kuchyně přímo ze salonku. Cena za pronájem je individuální dle typu akce.

Motobar
Naprosto unikátní prostor s klasickými kamny, klimatizací, kulečníkem či jukeboxem. Interier je proveden v duchu kultovního filmu "Bezstarostná jízda“. Vhodné pro všechny druhy oslav jako jsou maturitní či firemní večírky, rodinné oslavy.

Dětský park
Pro nejmenší návštěvníky je určen dětský park, který navazuje na nově rozšířenou letní zahrádku. Děti zde mohou využívat pískoviště, tobogán, 5 skluzavek, houpačku, prolézačky, dvě lezecké stěny a houpadla na pružinách. Plastové hračky na písek si je možno vypůjčit. Park je určen pro děti od 2 do 13 let. Provozní řád je vyvěšen na několika místech parku. K dispozici jsou nanuky, ledová tříšť či poháry.

Otevírací doba je od dubna do září do 11 do 22 hodin, samozřejmě dle počasí.

Terasa a letní zahrádka
V roce 2010 jsme rozšířili celou zahrádku o další místa. Disponujeme cca 110 místy jak zastřešenými, tak i slunečnými. Součástí se stal i rybníček s vodopádem z kabiny V3S. Součástí je i venkovní bar s udírnou a grilem. Celý park je doplněn i travou na ležení, stojany na kola či posezením mezi stromy.

    Restaurant, Dance & Night Club, Brewery

    Coffee, Dinner, Drinks, Lunch

   
          Catering service
          Suitable for groups
          Suitable for children
          Outdoor tables
          Reservations
          Table service
          Booking is NOT mandatory


   +420 775720012

   www.garageclub.cz

      Facebook page

      Martinovská 3262/50, Ostrava, Czech Republic

  Internal parking

   
Monday
11:00-23:00
Tuesday
11:00-23:00
Wednesday
11:00-23:00
Thursday
11:00-23:00
Friday
11:00-02:00
Saturday
12:00-02:00
Sunday
12:00-21:00   
          


Leave a comment
"Your favorite venues in one click"