Structure in Slovakia

Hrabusice Cafe & Bufet u Orla

Cafe & Bufet u Orla

,, Mali sme už tú česť obslúžiť Vás v našom podniku ??? - Napíšte nám Váš názor vo forme komentárov,... pomôžete nám zlepšovať s... »

Partizánske Baric - wine bar caffe

Baric - wine bar caffe

Baric – prvý wine bar caffe v Partizánskom ponúka svojim zákazníkom príjemné posedenie pri výbornej talianskej káve značky Carraro. V na... »

Presov The SAFE Lounge bar & Music Club

The SAFE Lounge bar & Music Club

Safe Music Club & Coffee Vám prináša príjemne a vylepšené prostredie,kde si môžte vychutnať kvalitnú kávu či horúcu čokoládu , alebo si... »

Handlová Pauza Café

Pauza Café

Kvalitná káva, dobré víno, pivo, vynikajúce koláče a iné pochutiny v centre Handlovej.

Nitra LUNA disco cocktail club

LUNA disco cocktail club

Disco cocktail club Luna sa nachádza na Kmeťkovej 1 (nad mototechnou) Ponúkame Vám plne klimatizované priestory na zábavu a relax. Náš podnik ... »

Bratislava U Taliana - Bratislava

U Taliana - Bratislava

Ristorante italiano con pizzeria caffettiera pasticceria e negozio con solo prodotti 100% Made in Italy e solo SAPORI ITALIAN.

Ziar nad Hronom Shanti-praziaren kavy

Shanti-praziaren kavy

Shanti Art Café je kaviareň s vlastnou pražičkou kávy a s netradičným interiérom. Káva je vždy čerstvo upražená priamo na našej pražič... »

Bratislava U Kubistu

U Kubistu

Bistro U Kubistu vzniklo na základe kamarátstva, nadšenia a radosti z varenia. Menu meníme podľa ročného odbobia, tak aby sme mohli pracovať s... »"Your favorite venues in one click"