Structure in SlovakiaStructure in Slovakia

Trencin Kaviareň Alžbetka

Kaviareň Alžbetka

Pohodlná kaviareň, v letných mesiacoch k dispozícii s letnou terasou na Mierovom námestí v Trenčíne. V zimnom období ponúkame nefajčiarsku ... »

Trnava Leháro

Leháro

Leháro je miestom, kde si v pohodlí obývačky môžete vychutnávať výborne cheesecaky, kávičku,kvalitné rumy, vínko a popritom si čítať s... »

Zvolen City caffe & cocktail bar Zvolen

City caffe & cocktail bar Zvolen

Ak by existovala kaviareň, kde by sa ľudia radi stretávali so svojimi priateľmi pri nádhernej scenérii mesta Zvolen ... volala by sa city caffe... »

Topolcianky Château Topoľčianky

Château Topoľčianky

Kombináciou jedinečnej severnejšej klímy a variabilnosťou pôdnych podmienok sa za dohľadu kvalifikovaných vinárov rodia zaujímavé vína, kt... »

Sala Bowling Strike Caffe Šaľa

Bowling Strike Caffe Šaľa

Strike Caffe bowlingové centrum nájdete v meste Šaľa, na Štúrovej ulici, v budove pošty na poschodí. V našom bare si môžete zahrať bowlin... »

Kosice Cafeteria Siciliana

Cafeteria Siciliana

Cateria Siciliana nie je iba kaviarňou. Je to miesto, kde môžete nájsť skutočnú atmosféru Sicílie, a to nie len vďaka jej talianskym koreňo... »

Kosice HSC rezort

HSC rezort

prvý REZORT svojho druhu. Hair, Skin, Caffee - smoking, Fast food, Summer terrace

Banska Stiavnica Stará Škola

Stará Škola

Tvorivá kaviareň s výberovou kávou v centre Banskej Štiavnice. Prémiové nápoje a limonády.

Piestany Piešťanský pivovar ŽiWELL

Piešťanský pivovar ŽiWELL

Sme mladý remeselný pivovar s reštauráciou. Snažíme sa nielen do Piešťan priniesť dobré pivo, tak ako ho máme radi my. A k nemu vám aj nie... »"Your favorite venues in one click"