Structure in EstoniaStructure in Estonia

Tartu Kohvik-resto JOP Antoniuse õuel

Kohvik-resto JOP Antoniuse õuel

Tartu Antoniuse õue ruumides ning terrassil kohvik-resto JOP - kunstide sulatusahi, kombineeritakse söök ja jook, kunst ja disain, tänapäev ja aj... »

Tallinn Philly Joe's Tallinn

Philly Joe's Tallinn

Jazziklubi Philly Joe's on loodud 2014 a. jaanuaris, et olla Eesti jazzmuusika inkubaatoriks ning tuua muusikud ja kuulajad kokku selle muusika jaoks ... »

Jõhvi Linnaisa kohvik

Linnaisa kohvik

Gruppide toitlustus, Päevapakkumised, Sünnipäevalauad, Peielauad. WC, Kohtade arv siseruumis 30 ning maksmisviis sularaha Iga päev värske ning k... »

Viljandi Ugala Teatrikohvik

Ugala Teatrikohvik

Kuus päeva nädalas avatud Ugala Teatrikohvik rõõmustab Viljandi külalisi linna parima vaate ja päikeselise suveterrassiga. Koos värskelt renov... »

Saue Ridva 1 kohvik

Ridva 1 kohvik

Ootame teid juba hommikul. Tule naudi hommikukohvi koos meelepärase pudru, võileiva ja koogiga. Kindlasti on oodatud kõik BURGERI huvilised. Eraldi... »

Heimtali Koduoru Kohvik

Koduoru Kohvik

Koduoru kohvik on rändkohvik, mis on valmis tulema igal ajal just sinna üritusele, kuhu Sina teda kõige rohkem ootad ja vajad. Olgu selleks perekon... »

Tartu Kohvik PÖÖRE Atlantise majas

Kohvik PÖÖRE Atlantise majas

Avame varsti uue ja hubase kohviku Shate Atlantise majas. Tööd käivad :)

Haapsalu Q Catering -

Q Catering - "Q Kohvik"

Q Cateringi osaks on pakkuda suurepärast teenust nii toitlustuses kui teeninduses teie poolt valitud kohas ja ajal. Lisaks Eestimaistele pidudele on ... »"Your favorite venues in one click"