Structure in AlbaniaStructure in Albania

Dhërmi Havana Beach Club

Havana Beach Club

2001. Havana was born. The opening season started with the Aeronautical Party, that gathered all the elite crowd of the capital city. Also this same y... »

Durrës IBra Servis

IBra Servis

Adresa: Rruga Hysen Kertusha, Lagja 16 (Te Stadiumi perbal Farmaci Troplini) *INTERNET IBRA* Servis Pc-Laptop Riprogramime e Istalime Photoshop, Micr... »

Velipojë Avatar Club

Avatar Club

https://www.facebook.com/www.avatarclub

Tirana Metropolitan 2

Metropolitan 2

Bar-Restorant

Tirana Mon Chéri - Coffee Shop

Mon Chéri - Coffee Shop

“Mon Chéri” synon të jetë kompania lider në Shqipëri në sektorin e ushqimit dhe pijeve me bazë kafeje, duke vendosur standarde të reja në... »

Lezha Amadeus Bar Pizzeria Pasticceria + a Space

Amadeus Bar Pizzeria Pasticceria + a Space

Bar-Ristorante Amadeus i krijuar nga Klevis & Stefana Kapllaj eshte hapur ne Prill te 2016 ne qytetin e vjeter, historik te Lezhes. I vendosur ne qend... »

Tirana Budha's Eyes Bar

Budha's Eyes Bar

Organizojme Party,Ditelindje etj.... Per rezervime kontaktoni ne +355697780966

Tirana Raum Bar Tirana

Raum Bar Tirana

Official Page © RaumBarTirana

Sarandë SunSet beach and Restaurant

SunSet beach and Restaurant

Mometet me te bukura me familjen dhe miqte kalohen tek ne,ku nuk mungojne shija, gatimet, sherbimet dhe deti. Stafi SunSet Sarande ju mirepret."Your favorite venues in one click"