Browar Jana

Dział sprzedaży: 602 750 558 Dział księgowości: 32 670 38 15 Email: biuro@browarjana.pl

Browar Jana


Browar Jana nie produkuje lecz tworzy piwo.
Browar Jana to nie fabryka, to rzemieślnicza kuźnia smaku.
Browar Jana to nie zakład ludzi, to grupa ekspertów i pasjonatów piwowarstwa.

W Browarze Jana zainstalowano wysokiej klasy sprzęt Polskiej firmy Minibrowary. W jej skład wchodzi dwunaczyniowa warzelnia o pojemności 20 hl, czterema tankami po 20 hl oraz siedmioma tankami po 45 hl.

Browar wyposażony jest również w nowoczesną linię do butelkowania piwa wraz z pasteryzatorem tunelowym i automatyczną etykieciarką.

Mając na uwadze względy ekonomiczne oraz ekologiczne, korzystamy ze sprzętu o wysokiej klasie energetycznej, tak aby racjonalnie wykorzystywać przetwarzaną energię, m.in. prowadzimy odzysk ciepła z wody chłodzącej, odzysk ciepła z agregatów chłodniczych.

Światowej klasy urządzenia warzelnicze, naturalne produkty i najlepsza kadra piwowarska sprawiły, że uzyskaliśmy napój najwyższej jakości. Tradycyjne sposoby warzenia, wysokie wymogi higieniczne, pomysłowość i radość tworzenia to główne wyznaczniki funkcjonowania Browaru.

Browar Jana znajduje się w miejscowości Zawiercie na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej, przy hotelu VillaVerde****. Browar jest inicjatywą rodzinną gdzie tradycja i właścicielskie podejście przekłada się wszystkie procesy działalności firmy.

Nazwa browaru bezpośrednio nawiązuje do źródła rzeki Warty. To właśnie z Zawiercia z kapliczki ŚW. JANA wypływa trzecia rzeka w Polsce. Pokłady tej Jurajskiej wody napędzają zarówno rzekę jak i nasz Browar.


Życzę wyjątkowych wspomnień ze smakowania Piw Browaru Jana.

Jan Łapaj

    Brewery, Dive Bar, Wine/Spirits

   browarjana.pl

      Facebook page

      ul. Mrzygłodzka 273, Zawiercie, Poland

Leave a comment
"Your favorite venues in one click"